TRAVERTINAS, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
TRAVERTINAS, UAB

TRAVERTINAS, UAB

Dekoratë stone, Energjia dhe burimet natyrore, Guri artificiale, Kuriozitetesh, Mallra stone +6

Lėbartų k., Dovilų sen.
LT-96225, Klaipėda, Lituani
+370 46326 864
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 141539486
Kodi vat: 100002653215
Ss code siguruesi: 345398
Ore pune
I-V 9:00-19:00
VI 9:00-15:00

- TRAVERTINAS, UAB

Link të Karte biznesi
lart

Hartë


lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Shqyrtime

Vlerësim: 4.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


VITAKA IR KO, UAB
Paminklų dirbtuvės, individuali veikla
OLAN LT, UAB
GRANITAS, UAB
ARŪNO GAVĖNAVIČIAUS ĮMONĖ, UAB
D. VAREC, UAB
R. Skromano PAMINKLŲ GAMYBA
TALJA, S. Rakūno TŪB
TECO, UAB
AKMENORIJA, IĮ
V. Jodko individuali veikla
VALSTRA, UAB
BRADA, IĮ
Č. Aimunto įmonė
ALFA IR OMEGA, UAB
AKMENS UOLA, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi TRAVERTINAS, UAB Karte biznesi